Робота під час війни

Добро дня! Ми з України!

Сподіваємося, що Ви та Ваші близькі зараз в безпеці!

Ми працюємо!

Процес відновлення продовжується і не дивлячись на те, що в нас зараз не має доступу до одного з двох наших складів, ми в змозі закривати більшу частину запитів від наших клієнтів.

Нові реалії такі, що кожен з нашої команди зараз знаходиться в різних містах і допомагає ЗСУ та волонтерам. Ми були приємно здивовані, коли побачили, що приходять нові замовлення на сайт. Завдяки вам, ми повертаємось до життя. До життя в нових умовах, де потрібно працювати за для нашої перемоги. Підтримувати один одного та платити податки!

Як завжди ми робимо все щоб наявність на сайті була актуальна. Майже всі товари зараз з актуальною інформацією о залишках. Говоримо "майже" тому, що до кінця тижня проведемо інвентаризацію і зможемо запевнити вас на всі 100%. В будь-якому випадку при обробці замовлення, ми обов'язково зв'яжемося з Вами і повідомимо час, коли зможемо відправити товари.

Заздалегідь просимо вибачення за усі незручності, котрі можуть виникати при роботі з нашим сайтом. Ми все налагодимо згодом! Всі товари, що є в наявності можемо відправляти день в день, але враховуйте будь ласка, що час на доставку зараз не можливо прогарантувати. Також зараз на обробку заказа потрібно більше часу! Дякуємо Вам за розуміння!

Якщо Ви знайшли якусь помилку на сайті або маєте пропозицію як покращити нашу роботу в умовах війни, будь ласка повідомте нам за номером у вайбері - +380973840204

Ми вас любимо!

Бережіть себе!
Разом до перемоги!
Слава Україні!