6 апреля 2022Робота під час війни

Добро дня! Ми з України!

Сподіваємося, що Ви та Ваші близькі зараз в безпеці!

Ми працюємо!

Процес відновлення продовжується і не дивлячись на те, що в нас зараз не має доступу до одного з двох наших складів, ми в змозі закривати більшу частину запитів від наших клієнтів.

Нові реалії такі, що кожен з нашої команди зараз знаходиться в різних містах і допомагає ЗСУ та волонтерам. Ми були приємно здивовані, коли побачили, що приходять нові замовлення на сайт. Завдяки вам, ми повертаємось до життя. До життя в нових умовах, де потрібно працювати за для нашої перемоги. Підтримувати один одного та платити податки!

Як завжди ми робимо все щоб наявність на сайті була актуальна. Майже всі товари зараз з актуальною інформацією о залишках. Говоримо "майже" тому, що до кінця тижня проведемо інвентаризацію і зможемо запевнити вас на всі 100%. В будь-якому випадку при обробці замовлення, ми обов'язково зв'яжемося з Вами і повідомимо час, коли зможемо відправити товари.

Заздалегідь просимо вибачення за усі незручності, котрі можуть виникати при роботі з нашим сайтом. Ми все налагодимо згодом! Всі товари, що є в наявності можемо відправляти день в день, але враховуйте будь ласка, що час на доставку зараз не можливо прогарантувати. Також зараз на обробку заказа потрібно більше часу! Дякуємо Вам за розуміння!

Якщо Ви знайшли якусь помилку на сайті або маєте пропозицію як покращити нашу роботу в умовах війни, будь ласка повідомте нам за номером у вайбері - +380973840204

Ми вас любимо!

Бережіть себе!
Разом до перемоги!
Слава Україні!

30 марта 2022Слава Україні!

Доброго дня! Ми з України!

24.02.2022 - день війде в історію як початок війни! Саме такої безжалісної війни, що була з 1941 по 1945 роки і нажаль ми знов під ударом фашистів. Але ми знов переможемо як і 77 років тому!

Наша компанія до цього часу майже десять років займалася тим, що навчала готувати смачні десерти та продавала інвентар для їх приготування. Обіцяємо, що коли Україна переможе, ми підготуємо збірку 10 страв з російских немовлят для наших клієнтів але зараз ми намагаємося бути максимально корисними так де це вкрай необхідно.

Що стосується роботи, то ми готові включатися та відправляти ваші замовлення. Не дивлячись на те що один з наших складів зараз не доступний, всеодно з 30.03 ми вже намагаємося працювати. Нажаль зараз ми не можемо гарантувати швидкість обробки чи доставки але будемо робити все що в наших силах. В будь якому випадку, якщо ми зможемо вам допомогти, ми це зробимо.

Запевняємо, що з кожного такого замовлення ми будемо перераховувати кошти нашим військовим!

Якщо ми ще якось можемо бути для вас корисни, будь-яким чином, ми залюбки домоможемо! Лише дайте нам знати!

Слава Украіні! Смерть ворогам!

На всяк випадок, залишаємо ще свою картку. Всі кошти будуть передені на закупівлю пікапів для війскових цілей!

5168 7450 3163 9534 Мальцев О.В.

Ми зараз на звязку цілодобово на вайбері +380973840204

1 декабря 2021Розыгрыш от COOKING CHEF XL

Новогодние чудеса начинаются сейчас! Среди всех покупателей COOKING CHEF XL стартует грандиозный розыгрыш подарков. Узнайте, какие призы и условия.

Читать далее →

1 декабря 2021Новогодняя акция на COOKING CHEF XL!

Мы знаем, Вы ждали. И не зря! В первый день зимы стартует новая акция при покупке кухонной машины COOKING CHEF XL. Приготовьтесь, подарков будет много!

Читать далее →

17 ноября 2021Почему оседает бисквит?

Идеальный бисквит – это пропорции и немного магии. Или опыта!

Читать далее →

10 ноября 2021Кондитеры, время выгодно шопиться!

Вы дождались – он пришёл: сезон распродаж. 

Читать далее →

2 ноября 2021Ореховая мука – суперполезный ингредиент

В нашем ассортименте ореховых продуктов – пополнение: 

Читать далее →

20 июня 2021Больше блеска! Как использовать кандурин?

В сухом виде, со спиртом или с какао-маслом – как Вы используете кандурин?

Читать далее →

20 июня 2021Как выбрать шоколад для десерта?

Шоколадный мусс с комками! Слишком мягкий или наоборот не в меру плотный! Хотите знать, где кроется ошибка?

Читать далее →

13 июня 2021Зачем нужны силиконовые коврики?

А Вы знаете, зачем нужны силиконовые коврики?

Читать далее →